Targi Zero Waste Warszawa 2019

Targi Zero Waste Warszawa 2019 to różne stoiska, dyskusje, wykłady i warsztaty o ekologicznym stylu życia. Odbyły się 23 i 24 listopada, wzbudzając spore zainteresowanie mieszkańców.

Chcesz żyć bardziej świadomie i ekologicznie, minimalizując ilość produkowanych odpadów? Na Targach Zero Waste zdobędziesz wiedzę, jak to zrobić. Przygotowano dziesiątki stoisk, zorganizowano też cenne prelekcje i dyskusje, wskazówki dotyczące bezodpadowego i ekologicznego trybu życia. Ważną częścią targów są też warsztaty – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, konkurs z nagrodami – też w duchu zero waste, a ciekawostką… kolacja zero waste.

To również wyjątkowa okazja, aby poznać wyjątkowych wystawców, którzy wykonali przeróżne produkty w taki sposób, by nie produkować nowych odpadów, lecz wykorzystywać je ponownie. Warto się rozejrzeć, bo można znaleźć prawdziwe skarby, m.in. świece czy biżuterię.

Warto wziąć udział w targach i dowiedzieć się, jak zmienić swoje nawyki i przyzwyczajenia zgodnie z ekologicznym stylem życia.

Ewelina / pixabay / Pexels