Karmy Royal Canin dla kotów

News

Każdy kto ma kota na pewno nie raz, nie dwa zastanawiał się nad wyborem odpowiedniej karmy dla swojego pupila, w szczególności, jeśli bardzo zależy nam na tym, aby karma dla naszego kociaka była idealnie dopasowana i zdrowa. Jeśli więc zastanawiasz się nad wyborem dobrej karmy dla swojego zwierzaka to koniecznie powinieneś zapoznać się z firmą Royal Canin. Warto wiedzieć, że karma w fabryce Royal Canin w Niepołomicach w 2015 roku to aż 165 nowoczesnych formuł i 796 referencji,  które są dostosowane do specyficznych potrzeb psów i kotów różnych ras. Zajmują się oni produkcją 99 różnych typów surowców dostarczanych zarówno lokalnie jak również z najdalszych zakątków świata. Ich produkty są eksportowane do 15 krajów Europy: Niemiec, Francji, Holandii, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Rumunii, Ukrainy, Austrii, Węgier, Czech i Słowacji. Natomiast fabryka w Niepołomicach stanowi wzór do naśladowania i jest wspaniałą wizytówką Royal Canin na arenie międzynarodowej. Poniżej znajdziesz opis kilku karm dla kotów firmy Royal Canin, nad którymi warto się zastanowić.

Zacznijmy od Royal Canin Pure Feline - smukła sylwetka. Karma ta ma wysoką zawartość białka i włókna pokarmowego oraz obniżony poziom energii, sprzyjają utrzymaniu smukłej sylwetki kota i zachowaniu jego naturalnej elegancji. Dodatkowo karma Pure Feline n.02 Smukła sylwetka jest bogata w mięso z kurczaka i indyka (min. 20%), stanowiące główne źródło białek zwierzęcych. Natomiast mięso z kurczaka i indyka dostarcza niezbędnych aminokwasów oraz zapewnia wysoki poziom białka w karmie (42%). Cena za 0,35 kg karmy to 22,59 złotego.

Kolejną karmą, którą warto polecić jest ROYAL CANIN Maine Coon 31, to karma dla kotów rasy maine coon, powyżej 15 miesiąca życia. Generalnie rzecz ujmując produkt dostosowany do potrzeb żywieniowych czystej rasy kotów. Przede wszystkim koncentruje w sobie wiedzę naukową, opartą na podstawie ekspertyz żywieniowych przeprowadzonych na potrzeby Royal Canin, co w połączeniu z praktyczną wiedzą hodowców pozwoliło stworzyć karmę najwyższej jakości. Dużym plusem jest odpowiednio dostosowany kształt i tekstura krokiecików do dużych szczęk kotów tej rasy. Oprócz tego pozwala utrzymać piękną sierść kotów długowłosych oraz  dba o zdrowie serca. Cena za 2 kg karmy to 80,90 złotego.

Na koniec warto wspomnieć o Royal Canin British Shorthair 34, to kompletna karma dla kotów dorosłych rasy brytyjski krótkowłosy powyżej 12 miesiąca życia. Jeżeli chodzi o plusy stosowania tej karmy to na pewno są nimi optymalne napięcie mięśni i ochrona stawów, higiena jamy ustnej oraz wspomaganie pracy serca. Cena za 0,4 kg to tylko 18,55 złotego!