Karmy Hils dla kotów

News

Każdy kto ma kota na pewno nie raz, nie dwa zastanawiał się nad wyborem odpowiedniej karmy dla swojego pupila, w szczególności, jeśli bardzo zależy nam na tym, aby karma dla naszego kociaka była idealnie dopasowana i zdrowa. Jeśli więc zastanawiasz się nad wyborem dobrej karmy dla swojego zwierzaka to koniecznie powinieneś zapoznać się z firmą Hills, która nieustannie opracowuje nowatorskie rozwiązania, aby zapewniać składniki najwyżej jakości oraz optymalny bilans składników odżywczych dostosowany do wieku, rasy i potrzeb medycznych Twojego Pupila. Dlatego też lekarze weterynarii wybierają właśnie karmy Hill's do karmienia swoich czworonożnych pacjentów. Przede wszystkim firma HILL'S troszczy się o jakość wykonywanych przez siebie karm, dlatego komponuje je tylko z naturalnych, najwyższej klasy składników pochodzących z Ameryki Północnej, Europy i Nowej Zelandii. Oprócz tego muszą one spełniać wysokie standardy firmy, są więc zawsze starannie sprawdzane i testowane. Poniżej znajdziesz krótki opis kilku karm dla kotów nad których kupnem powinieneś się poważnie zastanowić.

Zacznijmy od HILL'S Feline Kitten Chicken, jest to pełnowartościowa mokra karma w puszce, stworzona w trosce o szczególne potrzeby kociąt. Eksperci z firmy HILL'S  stworzyli więc unikalną formułę, która gwarantuje Twojemu pupilowi prawidłowy rozwój mózgu i działanie zmysłów. Przede wszystkim staranna kompozycja najwyższej klasy składników odżywczych, witamin i minerałów zapewnia kompletną i zbilansowaną dietę, która dostarczy wszystkich niezbędnych do prawidłowego zdrowia substancji. Natomiast zawarte w karmie składniki pochodzące z pierwszego mleka matki sprawią natomiast, że jego ciało będzie prawidłowo przybierać na masie, a doskonały smak zaspokoi nawet najbardziej wybredny apetyt. Dodatkowo mokra formuła karmy ułatwi żucie i zachęci do jedzenia, co dodatkowo ułatwi proces odstawienia od mleka matki. Cena za 0,085 kg karmy to tylko 2,90!

Kolejną, wartą polecenia karmą jest HILL'S Feline Young Adult Sterilised Cat to pełnowartościowa karma dedykowana młodym kotom (od 6ego miesiąca do 6ego roku życia), które przeszły zabieg sterylizacji/kastracji, gdyż koty po sterylizacji/kastracji są naturalnie bardziej narażone na problemy z otyłością oraz choroby układu moczowego. Atutem tej karmy jest zbilansowana wartość energetyczna oraz suplement z L-karnityny pozwala na ukształtowanie i utrzymanie prawidłowej masy ciała. Dodatkowo zrównoważony poziom składników mineralnych zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego oraz obniża ryzyko wytwarzania się kamieni nerkowych. Cena za 1,5 kg to tylko 45, 62 złotego!